Найближчі семінари

26 липня семінар Кундаліні йоги "Щаслива печінка"

   

   
Субота, 26 липня, 10.00 - 13.00 семінар Кундаліні йоги "Щаслива печінка" (1). 
З цього інтенсиву ми розпочнемо нашу хресну ходу внутрішнім світом у буквальному значенні. Найближчі семінари будуть присвячені оздоровленню нашого тіла в цілому і внутрішнім органам зокрема. 
   Починаємо із особливої частини нашого тіла - печінки, адже вона відповідає за накопичення і віддачу енергії, за обмін речовин, вивід токсинів із організму. Це один із найбільш емоційних органів у тому сенсі, що дуже реагує на наш душевний стан. Подавлені емоції буквально осідають в печінці і згодом дають про себе знати через хвороби, погане самопочуття, слабкість, спад енергії.
   На семінарі ми розглянемо особливості застосування зеленої дієти, яку сприятливо проводити літом для кращої роботи цього органу. Також ми виконуватимемо комплекси Кундаліні йоги, вивчимо деякі мудри, асани, дихальні практики які допомагають оздоровитися і оновити наші фізичний та психо-емоційний стани. Кожен зможе взяти щось корисне для свого життя щоб жити в гармонії, радості, щасті і любові.
Субота,  26 липня, 10.00 - 13.00, студія Атма, проспект Перемоги 121-д (м. Житомирська).
Із собою візьміть зручний одяг, бажано із натуральних тканин, за бажанням покриття для голови, питну воду.
Вартість: 150 гривень. 
Про присутність повідомте заздалегідь, так як час та місце можуть змінитися
06676 34 044.


П'ятиденний семінар 

"5 воріт відновлення жіночої енергії" в Карпатах

     
Згідно ведичного вчення жінка відновлює свою енергію через молитву і спілкування із природою, а чоловік - через жінку. Відповідно, якщо енергетика жінки розтрачена на роботу, транспорт, неякісну їжу, неекологічні викиди емоцій у неї є мало, що дати, чоловіку, оточенню, самій собі. 
   Наш семінар розрахований спеціально для творчих, соціально активних жінок міста, котрі хочуть на час відійти від звичних ролей і через спілкування із природою, жіночі практики, йогу, медитацію, налаштувати зв'язок із своєю Божественною Жінкою, почути її послання, усвідомити свою істинну суть,  і збагнути як жити далі для гармонії, щастя, краси, любові.
   Семінар триватиме із 2 по 6 серпня (з суботи по середу) у карпатській садибі, поблизу гір, води, лісу і серед чистого повітря. У програмі семінару: ранкові практики, Кундаліні йога, пранаяма на природі, жіночі відновлювальні вправи, арт-терапія, відпочинок... Також ми будемо самі готувати корисні йогічні страви, корисні для жіночого організму. Ми відійдемо від буденності і підійдемо до процесу приготування творчо і медитативно.
    Кожен день ми будемо проходити, як крізь ворота, через стихії: Земля, Вода, Вогонь, Повітря, Ефір, - аби вийти із цієї подорожі оновленими, чистими, усвідомленими, ясними та цілісними.
 Кількість учасниць обмежена через камерність семінару. За більшими деталями звертайтеся 066 76 34 044.
   Вартість семінару із проживанням та харчуванням 1550 гривень при оплаті до 24 липня і 1800 після. 

4 коментарі:

 1. юля гатилова7 січня 2014 р. о 22:20

  Марина я буду на семинаре

  ВідповістиВидалити
 2. і мене запишіть, будь ласка!
  Таня

  ВідповістиВидалити
 3. Марина, я теж хочу відвідати Ваш семинар 12 січня.
  Таня Щербонос

  ВідповістиВидалити
 4. Маріна, я теж хочу и планую відвідати Ваш найближчий семінар 12 січня,
  Таня Щербонос

  ВідповістиВидалити