четвер, 23 вересня 2010 р.

Сахасрара

Сахасрара – вінчає маківку голови, її ще називають Коронною чакрою. Це вищий енергетичний центр, Тисячапелюстковий лотос. Ціль кожного йогіна – реалізація енергії Кундаліні, тоді пелюстки розкриваються і настає просвітлення.  
   Коронна чакра – це центр перебування нашого істинного я, центр досконалості людини. Це зв’язок із безмежним Джерелом істинних знань, адже відповідає за прийом сигналів космосу і здатність передачі їх у просторі і часі. Задача Кундаліні йоги – це очистити свої канали настільки, щоб приймати і передавати ці сигнали максимально чистими і неспотвореними.
   Знання сьомого центру відрізняється від шостого тим, що тут ми вже не відділенні від об’єкта споглядання, а знаходимося у ньому і поза ним одночасно: все розглядається, як Вселенська єдність. Інша людина бачиться не жертвою-нападником, як на першому рівні; не обєктом зваби, як на другому; не маніпулятором, чи виконавцем, як на третьому; не братом-сестрою, як на четвертому… а, як частина проявлення Абсолюту, як частина себе, елемент великої гри, частиною нескінченно строкатого і цільного лего-конструктора, без якої нічого не буде.   
   Коли наша маківка працює, ми починаємо випромінювати у космос всі енергії, що поглинули. Ми беремо участь у цьому бездоганному космічному танці енергій.
   Сахасрара розкривається під час медитацій, вона отримує божественне знання, котре згодом оброблює за допомогою інших центрів. Це наш божественний радар.
Коли цей центр заблоковано, або він працює із перебоями, то ми відчуваємо себе ізольованими, частиною відокремленої реальності. Від цього постійні страхи, протиріччя, енергія неврівноважена. Людина має самі питання без відповідей, відчуває, що немає ніякого призначення, також в інших чакрах від цього постійний дисбаланс. Перебуваючи в цьому людина сама блокує істинну реалізацію себе.
   Хоча насправді ніякого блокування самої чакри бути не може. Вона або більш, або менш відкрита. Чим більш розкрита ця чакра, тим більш переживань моментів, коли різниці між внутрішніми і зовнішніми існуванням немає. Людина відчуває себе Божим Світлом. Відповіді на питання приходять, також настає спокій і всерозуміння. 
Немає коментарів:

Дописати коментар