На заняттях ми часто тримаємо фокус на певних точках. В йогічній науці це називається Дрішті. У практиці Кундаліні йоги очі найчастіше закриті. Часто, починаючи практикувати, ми взагалі не можемо тримати очі заплющеними, або тримаємо їх заплющеними із зусиллям. Із часом прийде розслабленість у цій практиці.
Найчастіше ми фокусуємо погляд на Сахасрарі, дивимося, закоченими очима на неї, як в люк даху. Або ж спрямовуємо погляд у зону міжбрів'я чи заплющуємо очі на 9/10 і дивимося на кінчик носа або підборіддя.
Що ж відбувається із фокусуванням погляду на ці точки?
Якщо ми направляємо наш погляд на аджну, то це стимулює гіпофіз, підсилює нашу інтуїцію, також це впливає на сушумну - центральний енергетичний канал, крізь який струменять пранічні потоки. Це автоматично вибудовує зв'язок із нашою аурою.
Коли ми фокусуємося на кінчику носа, то це підсилює роботу шишкоподібної залози і лобових частин головного мозку. Цей фокус тримати важче на початку, однак із практикою все налагоджується. Із такою концентрацією погляду частіше за все зображають Будду.
Підборіддя - це місячний енергетичний центр, фокусування на ньому дає нам охолодження та заспокоєння, також сприяє інтроспекції, самозануреному спогляданню.
Немає коментарів:
Дописати коментар