вівторок, 27 квітня 2010 р.

Зустрічаємо весну, танцюючи бангару!


Бангара – це такий традиційний пенджабський танок. Чим він може зацікавити йогів? По-перше, його елементи використовує кундаліні йога, так як її витоки йдуть із сікхізму, по-друге, цей танок має позитивний цілющий вплив на наші тонкі тіла: укріплює ауру, підсилює сяюче тіло.
Традиційно, за допомогою рухів бангари, люди на півночі Інді, виражали свою радість приходу весни, тріумфу життя, силі плодючості і всього репродуктивного, молодого і прекрасного.
Раніше бангару, як і танго, танцювали лише чоловіки. Це не від чоловічого шовінізму. Танцюючи цей танок, воїни билися на мечах (цю техніку називають гатка – вид спеціальної боротьби). Однак сьогодні дівчата та жінки теж можуть плигати і радіти під запальні індійські мотиви.
Бангара працює із двома півкулями головного мозку, координуючи їхню роботу, оскільки кожен крок виконується синхронно із обох боків.

Тут можна побачити жартівливий мультфільм, як навчитися майстерності бангара:А тат можна побачити, як бангару танцюють гарячі пенджабці на гучних подіях:Сат Атма Сінг – визнаний танцівник і тренер цього танцю. Він інструктор з кундаліні йоги і їздить світом із своїми семінарами, на яких вчить всіх охочих цього танку:А це він же запалює на Ібіці:А тут для іспаномовних трішки історії із вуст Сат Атма Сінга – зрозуміти можна:)Марина Куценко

4 коментарі:

 1. це, напевно, на рівні з бугі, танець моєї мрії)
  маринко, коли буде майстерклас?)
  пропоную голосування!!!
  Оксана.

  ВідповістиВидалити
 2. Це треба дивитися який в цього чувака, Сат Атма Сінга тобто, графік. Він і в Росію приїзджав.
  А я ж не вмію, під відео підтанцьовую, так пару па знаю;)
  Чудово б до нього потрапити, хоча він вже багатьох навчив, можна і в них повчитися.
  Як поїду на літній фестиваль з кундаліні йоги цього року, то може там щось подібне буде:)

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже запальний танець - я потанцювала разом з дядечками - аж настрій піднявся! Як би всі люди танцювали зранку бангару - світ би став щасливим!

  ВідповістиВидалити
 4. О, в тебе така фотка красива! десь я її бачила;)
  Бангара це чудово. Так дивишся на тих мужчинок у чалмах - ходять так поважно наче індики, а тут музика і такі рухливі. Прямо магія якась (це я про аборигенних сікхів).

  ВідповістиВидалити