четвер, 23 вересня 2010 р.

Аура, електромагнітне поле людини

   Ауру часто називають восьмою чакрою. однак вона знаходиться поза тілом. Ауру має кожна людина і взагалі все живе і навіть те, що ми називаємо неживим, - це тонка енергія, що оточує тіло. Аура людини включає в себе Німб, Сяюче тіло, та Тонке тіло. Це наш енергетичний щит. Це енергетичне поле може сягати від метра до двох з половиною. Святі мають трьохметрову ауру. Сяяння аури робить нас Людиною. Якщо ви маєте широку ауру, то інші у вашій присутності надихаються, відчувають лад і спокій. Навколо таких людей завжди багато інших, це такий незримий нектар, що манить інших. Коли ж аура маленька, зморщена, то людина часто дратівлива, ставиться до оточення із недовірою, ідеї про духовний розвиток до таких людей не приходять, також вони активно виражають невдоволеність тими, хто на такий шлях став. Це треба теж розглядати, як етап, оскільки рано чи пізно людина вичерпає свої ресурс на негативні переживання і постане перед Вибором.
   Кундаліні йога має багато вправ та медитацій для підтримання аури в чистоті та для її розширення. Однак крім того, є певні цілком фізичні дії, якими можна розширити наше сяяння. Це, перш за все, вода. Саме водою можна очистити не тільки своє фізичне тіло, а й духовне. Ось чому так часто після стресової комунікації на роботі, або після людної вулиці так хочеться помитися. Також носіння білого одягу додає 30 сантиметрів сяяння аури. Тому Йогі Бхаджан часто ходив у білому і до цього закликав своїх студентів.    Також на практиці Білої Тантри можна відчути ефект носіння білого (на подібну практику збирається від трьохсот ледь не до тисячі людей і всі вони у білому); очевидці визнають ефект приголомшливим.
 
   Часто до 5 років маленькі діти дуже чітко бачать аури інших, потім у деяких ці здібності залишаються, але більшість втрачає це вміння. Практикуючи внутрішнє бачення ці таланти можна поновити.


1 коментар:

  1. Надзвичайно! Скільки корисної інформації. А білий колір справді дуже магнетичний і надихаючий, мабуть тому, що відчувається збільшення аури.

    ВідповістиВидалити