четвер, 28 лютого 2013 р.

Ум і Йогі Бхаджан (діалоги:)

   Кожна породжена інтелектом думка подібна до виточеної скульптури. У неї є своя форма, свої зміни, своя власна внутрішня структура. Йогі Бхаджан казав, що й кожної думки є:
- антра, що являє собою її сутність;
- джантра - співвідношення виміру антри;
- бантра - тип, що підтримує її структуру;
- мантра або звукова вібрація;
- янтра - візуальна форма, сяйво;
- тантра - взаємодія думки із Всесвітом, мережа полярностей, що утримуює суть думки;
- патантра - шлях дії цієї мережі, котрий вона проектує у Всесвіт;
-сатантра - завершена орбіта цієї дії в зв'язку із сутністю думки, що проектується, співналаштуванням із душею.
   Разом ці аспекти утворюють потужну реальність, створену думкою. Коли ваш ум збалансований і очищений, він служить вашій душі і свідомості, він змішує таттви (елементи), приносячи вам божественність і гідність. У вашої душі божественний лад. Саме бажання бути хорошими робить вас людьми. Мудрими вас робить добродійне життя.Ви ивете в чесноті коли ваша особистість осяяна вашою вашою божественністю. Ви можете купитися на наживку, у котрої є своя ціна, і це буде вашим крахом, або бути усвідомленими і діяти, виходячи із вашого житя в цілому.
   Діалог Йогі Бхаджана із своїм умом
   Ось як я і мій ум говоримо один із одним:
- Ти нескінченний, ти безмежний, ні краплі не менше. Ти - просто мі слуга. Розкажи, як ти можеш служити мені. Покажи мені інтуїтивно, через бачення. А інакше - замовкни. Ти мені не потрібен. Я можу і сам це зробити.
- Ні, ні, ні, я - твій ум. Я в тобі. Бог дав тобі мене, щоб я тобі служив. Я можу показувати тобі всі за і проти, позитивне, негативне і нейтральне. Я дуже хороший. Я - джерело інтуїції. Я - джерело всього.
   Я просто кажу йому:
- Я знайшов своє джерело. Ти - частина мене, і ти збожеволів, ідіот, так що не говори мені цієї дурниці. Не треба мені ніякої відданості. Я не хочу нічого від тебе, ній ум. Йди кудись і служи комусь іншому. Все це я вже бачив, тепер прийшов мій час і в мене є право сказати Вахе Гуру.
- Ні, ні, ні. Я твоя родина, я люблю тебе!
- Так, всі на світі мені рідні. Ти не завдаси мені шкоди. Якщо ти не можеш бачити Бога у всьому, ти не можеш його бачити зовсім. Давай будемо взаємодіяти на одному рівні. Я скажу Вахе Гуру і ти скажеш Вахе Гуру. Хай наші стосунки матимуть одну частоту. Хай у нас буде одна і та ж ясність. Хай у нас буде одна реальність, адже у нас один Гуру, один Бог.

Йогі Бхаджан, Майстер Кундаліні йоги
(за матеріалами "Учитель Емохи Водолія")

Немає коментарів:

Дописати коментар